Atsisakymas

Kevin Patel
PublisherKevin PatelPublisher
WriterJustinas ValiulisWriter

„PaiGowSeal“ yra trečiųjų šalių partnerių svetainė. Jis nepriklauso ir nevaldo jokios „PaiGowSeal“ lošimų bendrovės ir neteikia jokių lošimų paslaugų. Mes teikiame informacinį portalą, apimantį internetinių lošimų svetainių apžvalgas ir rekomendacijas, strateginę žaidimų medžiagą ir kitas formas lankytojams.

Kaip dukterinės įmonės svetainę, mes reklamuojame ir rodome lošimų paslaugų ir kitų trečiųjų šalių svetainių skelbimus ir nuorodas. „PaiGowSeal“ nėra susijęs su jokiomis išorinėmis svetainėmis, susietomis iš jos puslapių. Mes nesaistomi ir nebūsime atsakingi už jokias trečiąsias šalis, susietas iš mūsų svetainės. Mūsų priklausymas suteikia mums teisę gauti komisinius iš paieškos sistemų nukreipimų ir bet kokios mūsų lankytojų kvalifikuotos veiklos.

Nors dedame visas pastangas, kad vartotojams pateiktume tikslią, naujausią informaciją, negalime garantuoti, kad bet kokia „PaiGowSeal“ pateikta informacija yra teisinga. Mūsų turima informacija, kiek mums yra žinoma, skelbimo metu yra tiksli, tačiau mes negarantuojame ar neteikiame jokių pareiškimų. Be to, mes negalime būti atsakingi ar teisiškai atsakingi už bet kokį turinį ar elgesį, su kuriuo gali susidurti lankytojai, naudodamiesi bet kuriomis išorinėmis nuorodomis mūsų svetainėje.

Mūsų vartotojai turi suprasti, kad rizikuojama patirti lošimus internetu už tikrus pinigus. Visada yra tikimybė, kad jie gali prarasti pinigus. Mūsų, kaip trečiųjų šalių, azartinių lošimų portalo, vaidmuo yra pasiūlyti, kas, mūsų manymu, yra vertikalios lošimų svetainės. Vartotojas gali pasirinkti bet kurią mūsų svetainėje reklamuojamą lošimų svetainę, nesvarbu, ar tai nemokamų žaidimų, ar realių pinigų dalyvis. Jūs sutinkate nelaikyti Onlinecasinorank.co ar jo savininkų / darbuotojų atsakomybės už pinigus, prarastus lošimus internete.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų lankytojų asmeninės informacijos duomenų apsaugą, žiūrėkite mūsų * puslapį * Privatumo politika \ * \ *.

Šių sąlygų atnaujinimai Jei manome, kad bet kada reikia pakeisti naudojimo sąlygas, žemiau pateiksime jų peržiūros datą. Dažnai patikrinkite, ar esate susipažinę su naujausia versija.

About the author
Kevin Patel
Kevin Patel
About

Gimęs ir užaugęs Londone, turėdamas gilų ryšį su savo Azijos paveldu, Kevin "PaiGowPro" Patel pavertė PaiGowSeal pasauliniu Pai Gow entuziastų centru. Kevino platforma, derindama savo verslo sumanumą ir visą gyvenimą trunkančią meilę žaidimui, tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems žaidėjams siūlo naują, visapusišką Pai Gow požiūrį.

Send email
More posts by Kevin Patel