Kaip subalansuoti dviejų porų rankų strategiją „Pai Gow“

Naujienos

2021-09-15

Bet kokio žaidimo metu labai svarbu įsisavinti darbo strategiją. Dviejų porų rankos strategija yra labai paplitęs tarp „Pai Gow“ žaidėjų. Šioje apžvalgoje apklausime galimus būdus, kaip subalansuoti šios strategijos galią.

Kaip subalansuoti dviejų porų rankų strategiją „Pai Gow“

Kad pavyktų Pai Gow Pokeris, jūs turite turėti protinių sugebėjimų subalansuoti jėgas tarp dviejų rankų, su kuriomis susidūrė. Viena yra pažymėta kaip žema ranka, o kita - kaip aukšta ranka. Pusiausvyrą lengva pasiekti daugumai galimų rankų, kurias galite gauti.

Tačiau norint pasiekti jėgų pusiausvyrą žaidžiant dviem poromis, tiek naujokams, tiek patyrusiems žaidėjams sunku. Žemiau esančiuose skyriuose pateikiama dviejų porų rankų galios pusiausvyros analizė. Be to, yra patarimų, kurie padės išlaikyti pusiausvyrą ir žaisti rankas į naudą. Vykdydami patarimus, galite padidinti laimėjimus „Pai Gow Poker“.

Iššūkis žaidėjams dviem poromis

Kai turite dvi poras, turite nuspręsti, kaip žaisite, kad išlaikytumėte pusiausvyrą. Vienas iš būdų tai padaryti yra išlaikyti žemesnę aukščiausios poros vertę. Arba galite jį laikyti žemoje poroje. Kad ir kaip nuspręsite žaisti, tikslas yra išlaikyti jėgų pusiausvyrą.

Galimi elektros energijos išsaugojimo būdai

Paimkite scenarijų, kai gavote palyginti aukštą kortelę, kai turite įdėti žemą ranką. Protingas žaidimas būtų išlaikyti abi poras aukštai. Tokiu būdu išlaikysite jėgų pusiausvyrą savo naudai. Kitas manevras, kuris puikiai veiktų, būtų porų padalijimas.

Stebėkite savo pjeses naudodami taškų sistemą

Daugelis žaidėjų turi patikimas taškų sistemas, kad nustatytų geriausius žaidimus kiekviename Pai Gow etape. Šiandien taškų sistemos naudojamos todėl, kad jos veikia. Praktiškai taškų sistema reikalauja, kad kiekvieną papildymą pridėtumėte prie dviejų porų.

Pavyzdžiui, apsvarstykite etapą, kai jums bus suteikta pora, kurią sudaro lizdas ir penki. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai sudėti dviejų kortelių vertę. Šiuo atveju 11 (Jackui) ir 5. Apibendrinant, du du jums 16. Žinodami tai, jūs žinosite, kaip žaisti ranka savo naudai.

Scenarijai, kuriuose poros turėtų būti išsiliejusios

Ekspertai rekomenduoja suskaidyti poras bet kuriuo metu, kai kortų vertės suma rankoje yra lygi 17. Tokiu atveju atskiros poros yra pakankamai stiprios, kad išlaikytų jėgų pusiausvyrą

Kai jūsų kortelių bendra vertė yra nuo 12 iki 16, sprendimas padalyti yra neprivalomas. Šios taisyklės išimtis yra tada, kai turite tūzo kortelę, kurią reikia įvesti žemoje rankoje. Tokiu atveju poras derėtų laikyti aukštoje rankoje

Porų padalijimas taip pat galioja, jei turite kortų, kurių bendra vertė yra nuo 7 iki 11. Jei žemoje vietoje galite sudėti aukštą tūzą ar aukštą karalių, geriau vengti porų padalijimo.

Kartais galite rasti 6 ar mažesnes korteles. Geriausias žaidimas čia yra skilimas, jei neturite tūzo, karalienės ar karaliaus aukščio, kad nuslystumėte į žemą

Uždarymo žodžiai

„Pai Gow Poker“ yra įdomus žaidimas, kuris neturėtų jūsų gąsdinti. Su aukščiau aptartomis pjesėmis dabar galite sėdėti prie stalo su kitais žaidėjais ir geriausiai išnaudoti dvi poros rankas. Atminkite, kad žaidime yra daugiau taisyklių, kurias turėtumėte žinoti prieš pradėdami žaisti.

Įprastas „Pai Gow“ pokeris prieš. Pokeris „Face Up Pai Gow“
2021-12-01