„Face Up Pai Gow“ pokerio pagrindai

Kaip lošti

2021-11-10


 „Face Up Pai Gow“ pokerio žaidimas priešinosi žaidėjams prieš prekiautoją jaudinančiose varžybose. Šiame žaidime žaidėjai gali pamatyti prekiautojo ranką prieš darydami judesį savo. Naudodami „Pai Gow Poker Vegas“ kortų žaidimus, galite atlikti pasirinktinius statymus dėl progresyviųjų, likimo premijų, pavydo premijų ir tūzų.

„Face Up Pai Gow“ pokerio pagrindai

Pai Gow internetiniuose kazino yra populiarus žaidimas, todėl mes jums pateiksime visą informaciją apie veido Pai Gow pagrindus. žemiau:

Kiekvienas žaidėjas, įskaitant dalintoją, gauna septynias kortas šiame Pai Gow variante. Šiame žaidime naudojama standartinė 52 kortų kaladė ir vienas Džokeris.

„Joker“ šiame žaidime naudojamas trimis būdais:

  • Norėdami užbaigti tiesią
  • Norėdami užbaigti praplovimą
  • Kaip Tūzas

Nuspręsta, kam bus skirta pirmoji ranka, kai prekiautojas paleidžia atsitiktinių skaičių generatorių (RNG). Pardavėjas skaičiuoja nuo savęs, kuris visada yra numeris vienas, eidamas prieš laikrodžio rodyklę.

Vadovaudamasis namų taisyklėmis, dalintojas pirmiausia nustato savo ranką prieš nurodydamas savo kolegoms žaidėjams tai padaryti.

Dalyviams paduodamos dvi rankos iš septynių kortų. Septyniose kortelėse yra aukštos ir žemos rankos:

  • Penkios kortos = aukšta korta
  • Dvi kortos = žema ranka

Kai tik dvi rankos bus padarytos, jas reikia ištiesti veidu žemyn, kaip parodyta makete.

Kaip laimėti „Face Up Pai Gow“

Kad laimėtumėte statymą, tiek jūsų aukšta, tiek žema kombinacija turėtų būti didesnė už dalintoją. Būtina tradicinė pokerio patirtis; tačiau jei jau žinote, kaip žaisti, šis žaidimas jums bus vėjas.

Jei aukštoji ranka turi penkias kortas, žemoji ranka gali turėti tik dvi korteles ir ji turi būti žemesnio rango ranka nei aukštoji. Tai svarbu, kad ranka būtų laikoma „neteisinga“, ir statymas bus prarastas.

Kadangi namas visada turi aukštą ranką, turite laimėti namą, kad laimėtumėte savo statymą. Tiek žemos, tiek aukštos rankos turi laimėti arba pralaimėti, kad pinigai apsikeistų rankomis. Skambinti lažyboms „stumti“ reiškia, kad nei viena šalis nelaimi ir nė viena nepraranda pinigų. Jei aukšta ir žema kortos turi tą patį reitingą, bet yra lygios, namas laimi statymą.

Fortūnos premija

Kad laimėtumėte šį statymą, jūsų geriausia septynių kortų ranka turi atitikti vieną iš mokamų lentelių premijų. Čia prekiautojas įdės „pavydo“ mygtuką šalia jūsų statymo, jei statysite bent 5 USD už „Fortune Bonus“. Jei tai padarysite, gausite pavydo premiją. Norėdami sužinoti šansus, peržiūrėkite žaidimo mokėjimų lentelę.

Pavydo premija

Po turo prekiautojas išmokės visas pavydėtinas premijas. Visi žaidėjai, turintys pavydo mygtukus, laimi, jei bent vienas iš jų gauna pavydo premiją atitinkančią kortą. Pardavėjo ranka ir jūsų ranka negali būti pavydo premija tame pačiame raunde. Išmokos nurodytos mokėjimų lentelėje.

Ace-High

Jei prekiautojas dalija „Ace-High Pai Gow“ (ranka su tūzu ir be porų ar daugiau), visi pagrindiniai svečių statymai bus automatiškai perkelti į kitą raundą.

Įprastas „Pai Gow“ pokeris prieš. Pokeris „Face Up Pai Gow“
2021-12-01